Madame Coco en beğenilen ve alışveriş yapılan marka oldu


Dünyanın önde gelen araştırma şirketi Nielsen’in hazırladığı 2019 Marka Bilinirlik Araştırması’na göre Madame Coco, Türkiye’de ev tekstili ve dekorasyon alanında ilk akla gelen marka oldu. Türkiye’de 17 şehirde 816 kişi ile gerçekleştirilen araştırmada Madame Coco en çok alışveriş yapılan, en çok tavsiye edilen, en çok beğenilen marka olarak birinci sırada yer aldı

Nielsen’in Şubat-Mart 2019 tarihleri arasında yaptığı 2019 Marka Bilinirlik Araştırması sonuçlarına göre; Madame Coco ev tekstili ve dekorasyonu alanında yüzde 36 ile ilk akla gelen marka olurken, yüzde 95 bilinirlikle 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da pazar liderliği konumunu koruyarak tüketicinin en beğendiği marka olmayı sürdürdü.

Madame Coco, bilinirliğini satın alma davranışına dönüştürmede en başarılı marka olurken tüketicilerin marka sadakatini tavsiyeye dönüştürerek ilk sırada yer aldı. 17 şehirde yaş ortalaması 34 olan ev hanımı, çalışan kadın ve öğrenciler ile yapılan araştırmada Madame Coco en çok bilinen, en sık alışveriş yapılan ve en çok tavsiye edilen marka olarak bir çok kategoride birinci olup rakiplerini geride bıraktı.

Madame Coco en çok alışveriş yapılan marka seçildi
Dünyanın önde gelen araştırma şirketi Nielsen tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre Madame Coco 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da bilinirliği ve tavsiye edilme oranıyla öne çıkan marka olurken, en çok alışveriş yapılan marka olarak ilk sıraya yerleşti. Farklı ses gruplarıyla yapılan “Marka Bilinirlik Araştırması” için tüketiciler ile görüşülerek ev tekstili ve ev dekorasyonu markalarından en beğendikleri, alışveriş yaptıkları ve tavsiye ettikleri marka soruldu. Araştırma sonuçlarına göre marka bilinirliğini satın alıma dönüştürmede en başarılı marka Madame Coco oldu.

Ev dekorasyonu ve aksesuarlarında favori marka
Fransız stilini ev tekstil ürünleri ve aksesuarlarıyla müşterilerine sunan Madame Coco, 2019 yılında da en favori marka olurken rakipleriyle kıyaslandığında en çok alışveriş yapılan marka olarak öne çıkıyor. Pazardaki liderliğini sürdüren Madame Coco, Türkiye genelinde bilinirliği satın alma davranışına dönüştürmede 2019 yılında da en başarılı marka olmaya devam ediyor.