Ailem için Sağlık
Vitakap firmasının, sektöründe lider doğal ve organik ürünleri bir çatı altında topladığı bir marka.
Ailenin tüm bireyleri için en doğru ve sağlıklı ürünleri sunan ailemicinsaglik.com; doğal ve organik içerikli kozmetik ve dermokozmetik markalarından, saygın sağlık kuruluşları tarafından onaylanmış besin desteği ve sporcu takviyelerine, alanında lider kişisel bakım ve temizlik ürünlerinden, organik bebek giyimine dünyada başarısını kanıtlamış ödüllü markaları güvenli ve avantajlı bir şekilde tüketicisiyle buluşturmayı hedefleyen e-ticaret sitesidir.
www.ailemicinsaglik.com

 

Amac Aerospace
2007 yılından bu yana hızla büyüyen AMAC Aerospace dünyanın 2. En büyük VIP uçak içi bakım ve modifikasyon firması unvanını aldı. Merkezi İsviçre’nin Basel şehri olan firma buradaki hangarlarında sadece özel jetlerin değil B777-200/300, B747-400 gibi geniş gövdeli uçakların iç VIP tasarımlarını da isteğe uygun olarak yapıyor.
www.amacaerospace.com.tr

 

blistbebegiminlistesi.com
Türkiye’de baby shower konsepti alanında bir ilke imza atarak dünyaca ünlü bebek markalarını tek çatı altında buluşturan,  ilk ve tek baby shower ve bebek alışverişi e-ticaret sitesidir.
www.bebegiminlistesi.com

 

babyneo

BabyNeo
BabyNEO markası uzun yıllar yıkanabilir bebek bezi sektöründe birçok yabancı dünya markasına fason üretim ve onlar adına ARGE çalışması yaptıktan sonra, Türkiye’de 2008 yılında kuruldu. Son derece modern tesislerde en iyi kalite malzemeler kullanılarak üretilen BabyNEO ürünleri çevreyle dost olmasıyla da dikkat çekiyor.
www.babyneo.com.tr

 


Corendon Havayolları
Corendon Havayolları; Turizm ve havacılık sektörlerindeki birikim ve güvenilirliğiyle; Hollanda, Belçika, Danimarka, İsveç, Norveç, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Romanya, Polonya, İsrail, Kosova, Makedonya, İran, Estonya, Kazakistan gibi ülkelere uçuşlar düzenlemektedir.
www.corendon-airlines.com

 

De’longhi – Kenwood
İtalya’nın en ünlü global markalarından De’Longhi, dünyada elektrikli ev aletleri üreticileri arasında 3. sırada yer alıyor. Kenwood markasını satın alarak büyümeyi sürdüren De’longhi böylece Türkiye pazarındaki paydasını da daha da artırmayı hedefliyor.
www.delonghi.com.tr

 

Emsan
1973 yılında kurulan Emsan çelik tencere ile özdeşleşmiş bir marka olmasının yanı sıra porselen yemek takımları, kahvaltı setleri, çelik tencere bakım ürünleri, Çatal-Kaşık –Bıçak setleri ve masa tekstili gibi geniş ürün gruplarıyla sektörünün lider markalarından.
www.emsan.com.tr

 

Geberit
İsviçreli Geberit firmasının temeli 1874 yılında Bay Albert Gebert tarafından atılmıştır. Ürün gamında akıllı rezarvuar sistemleri, pisuvarlar ve banyo elemanları bulunmaktadır. Bugün Geberit 70 ülkede aktif olarak hizmet vermekte olup; 8 ülkede imalat yapmaktadır.Toplam 5.500 çalışanı mevcuttur. Günümüzde Geberit, Tesisat teknolojisinde 8 değişik imalat grubu ile dünya liderliğini korumaktadır.
www.geberit.com

 

Havalimanishop.com
Türkiye’de ayrıcalıklı alışverişin adresi HavalimaniShop.com e-ticaretin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü markaların en yeni gözlük, saat ve parfüm markalarını bulabileceğiniz Havalimanshop.com uygun fiyatlarıyla da dikkatleri çekiyor.
www.havalimanishop.com

 

Hugent
SHR Grup’un iştiraki olarak kurulan Hugent Bağdat Caddesi’nde kurulan ilk İK firması olma özelliğini taşıyor. Etik değerlere oldukça önem veren bir firma olarak dikkat çeken Hugent, 2012 yılı başında Türkiye Etik ve İtibar Derneği’ne (TEİD) üye olmuş ve Şubat ayında yapılan Etik Zirvesi’nde Etik Beyannamesi’ni imzalayarak farkını ortaya koymuştur.
www.hugent.com

 

intersport

Intersport
1968 yılında kurulan Intersport bugün 42 ülkede 5500′den fazla mağazası, 8,5 milyar Euro cirosu ile dünyanın en büyük spor perakendecisidir. Çok markalı spor ürünleri perakendeciliğinde, yurt geneline yayılan çok sayıdaki mağazasıyla müşterilerine sporla ilgili aradıkları her şeyi aynı çatı altında bulma olanağı sunan Intersport Türkiye, yeni yapısıyla hızlı büyüme trendini sürdürmektedir.
www.intersport.com.tr

 

Joygame / SHR
SHR gruba ait olarak 2009 yılında kurulan ve hızla büyüyen Joygame yurt dışındaki büyük oyun firmalarından oyunları lisanslayıp, Türkçe dilde Türk oyunseverlerle buluşturuyor. Joygame.com üzerinden ücretsiz download edilebilen oyunlar milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.
www.joygame.com

 

issISS
Dünyanın lider Tesis Yönetimi şirketi ISS müşterilerine;
Entegre Tesis Yönetimi, Catering, Çağrı Merkezi , Güvenlik, Haşere Bahçe Bakım, Temizlik alanlarında dört dörtlük hizmet sunuyor. 1901 yılından bu yana hizmet veren firma, 55 ülkede 536 binden fazla çalışanıyla 200.000’i aşkın müşteriye hizmet veriyor.
www.tr.issworld.com

 

Kiğılı
Ülkemiz Hazır Giyim Perakendeciliği’nin, ilk markalarından biri olan Kiğılı, 2001 yılında 15 adet mağazası ve 217 çalışanı mevcutken, bugün 180 mağazası ve 3500 kişinin istihdamının sağlandığı bir dünya devi.
www.kigili.com.tr

 

 

King Paolo – Hush Puppies
Türkiye’de bir ilk olan klimalı ayakkabıyı tasarlayan King Paolo, dünyada ilk kez 3 SİSTEM klimalı ayakkabının mimarı olmuştur. 2012 yılında dünyaca ünlü casual ayakkabı markası Hush Puppies’in Türkiye distribütörlüğünü alan King Paolo, Hush Puppies’in Türkiye’de satacağı ürünlerin de yüzde ellisinin üretimini ülkemizde gerçekleştirecek.
www.kingpaolo.com.tr

 

Konyalı Saat
Türkiye’nin önde gelen saat firmalarından Konyalı Saat, dünyaca ünlü Zenith, Movado, Nacar ve Tacs gibi markaların Türkiye distrübütörü.
www.konyalisaat.com.tr

 

legrandLegrand
Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 200 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır.
www.legrand.com.tr

 

Mosder
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) mobilya sektörünün öncü 37 markasını tek çatıda toplayarak, sektörün yüzde 50’sini aşkın kesimini temsil etmektedir. Sektörün global ölçekteki konumunu koruması için çalışmalarını sürdüren MOSDER, her yıl Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması ile sektörde sinerji oluşturuyor.
www.mosder.org.tr

 

Next & Next Star
Next&Nextstar, 1989 yılından bugüne uydu sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Ana üreticileri yurtdışında olan değişik ülkelerdeki farklı firmaların ürettiği ürünleri NEXT , NEXTSTAR , NEXTPOWER , NEXT DIGITAL , NEXT SUN , NEXT KING markaları altında Türkiye ve birçok komşu ülkede pazarlamaktadır.
www.next.com.tr

 

pozitif

Pozitif Enerji
Bayanlara özel, butik tasarımlı merkezde; Circle Satation, Zumba, Dans Sporu, Nefes, Pilates, Aletli Pilates ve Yoga ile beraber ayrı aktiviteler düzenliyor. Pozitif Enerji Spor Merkezi’nin en avantajlı yanı ise eğitmenlerin üyeler ile tek tek ilgilenebiliyor olmasıdır. Tüm aktiviteler özel ders statüsünde yapılmaktadır.
pozitifenerjispor.com

 

Rockwell Automation
Rockwell Automation, endüstriyel otomasyon ve bilgi sistemlerine odaklanmış ve müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan, dünyanın en büyük şirketidir. Genel Merkezi ABD’nin Wisconsin eyaletindeki Milwaukee kentinde bulunan Rockwell Automation, dünyada 80′den fazla ülkede müşterilerine hizmet veren yaklaşık 21.000 çalışana sahiptir.
tr.rockwellautomation.com

 

sadece10Sadeceon.com
Kişilerin yetenekleri ve servisleri ile para kazanmalarını sağlayan ve müşterilerine benzersiz olanaklar sunan internet tabanlı bir platform. İlgi çekici mikro servisleri ve yetenekleri, potansiyel alıcılarla buluşturan sadeceon.com, komik ve tuhaf yeteneklerden, pazarlamaya, grafik tasarımdan, çeviriye, teknolojiden, akademiye kadar farklı kategorilerde hizmetler sunuyor.
www.sadeceonran.com

 

Saran Holding
Medyadan hizmete, enerjiden havacılığa 8 ana sektörde yurtiçi ve küresel piyasalarda, uluslararası düzeyde hizmet veren Saran Holding, dinamik ve büyüyen bir grup olarak ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlamaya devam etmektedir. Toplam çalışan sayısı 2000′e yaklaşan 25 firma ile sekiz ana sektörde faaliyet gösteren ve finansal yatırımları bulunan Saran Holding’in vizyonu, her zaman öncü konumunda, güvenilir bir tedarikçi olmak, etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktır.
www.saran.com.tr

 

sosyologgerSosyolleger
Sosyologger bir taraftan sosyal medya kullanıcılarının platformlardaki etkinliğini ölçümlüyor, diğer taraftan etkin olanlara ürün, deneyim ya da nakit para kazandıran bir platform.

 


smn

SMN GRUP
SMN GRUP, inşaat hizmetleri veren UMUT İnşaat A.Ş. ve bakım onarım hizmetleri veren ONNA Yapı LTD.ŞTİ’ ve Bilişim ve danışmanlık hizmetleri veren HiTS Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.’ den oluşmaktadır.

 

sapkaŞapka Danışmanlık
Müge Çevik önderliğinde 2012 yılının başında kurulan eğitim, danışmanlık ve koçluk firması ŞAPKA, sektöründe yepyeni bir bakış açısı yaratarak koçluk aracını eğitim ve danışmanlık ile birleştirdi.
www.sapkadanismanlik.com

 


Tailwind Havayolları
2009 yılında uçuşlarına 3 adet Boeing 737-400 tipi uçakla başlayan Tailwind Havayolları, daha sonra iki adet Boeing 737-400 tipi uçağı da alarak filosundaki uçak sayısını 5’e çıkardı. Tailwind Havayolları’nın yurt dışındaki rotaları arasında Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya ve Macaristan var.
www.tailwind.com.tr

 

tgs1TGS
TGS Yer Hizmetleri A.Ş., 1 Ocak 2010 tarihinde yer hizmetleri sektöründeki yerini aldı.Türk Hava Yolları ve HAVAŞ ortaklığıyla kurulan TGS, İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Adana Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere toplam 6 havalimanında faaliyetlerini sürdürmektedir.
www.tgs.aero

 

uniUni
Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri; Uni, Uni Baby, Uni Wogi, Unimed, Premax ve Şelale markaları altında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Toplam 130 farklı ürün olmak üzere farklı kategorilerde ıslak mendil, şampuan, ıslak tuvalet kağıdı, gül suyu, vazelin, aseton ve kulak çubuğu üretmektedir. Farklı kategorilerle değişik tüketici ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde bebek bakımı, çocuk bakımı, günlük bakım, kozmetik, ev bakımı ve hasta bakımı alanlarında ürünler sunmaktadır.
www.eczacibasihijyen.com.tr

 

Weber-Stephen
Weber-Stephen which was founded in the state of Illinois of Chicago city in the United States in 1952 and which currently operates in 45 countries on 6 continents around the world, produces barbecues in three main categories as coal, gas, and electronic barbecue and also has a wide range of barbecue accessories.
www.weberstephen.com.tr

 

Yeşildağ İnşaat
1995 yılından itibaren İstanbul’da çok sayıda proje gerçekleştiren firma, 2008 yılında şirket Ortakları Erol Altan ve Mehmet Seydi Şentürk birleşerek güç birliği oluşturmuştur. Oluşan bu beraberlikten çıkan güçlü sinerjiyle sektöre hızlı bir giriş yapılmış, firma ünvanını Yeşildağ İnşaat olarak değiştirip, çok kısa sayılacak zamanda isminden söz ettirmeyi başarmıştır.
www.yesildaginsaat.com.tr

 

Referanslar

Akcor
1995 yılında kurulan ve Türkiye’nin havalandırma sistemleri sektörünün önemli oyuncularında olan Akcor; bugün dünyanın önde gelen üreticilerinin geniş Ar-Ge çalışmaları sonucunda meydana getirdikleri, yeni ve özel teknolojileri Türkiye HVAC (Isıtma-soğutma-iklimlendirme) pazarına kazandıran ve bu markaların temsilciliğini yapan önemli bir şirket konumunda.
www.akcor.com.tr

 

atlantis

Karakaş Atlantis
43 yıldır Türkiye’nin kuyumculuk ve mücevherat sektöründe yer alan Karakaş Atlantis, Türkiye’de 1500’ü aşkın satış bayiisiyle birlikte hizmet veren bir markadır. 2012 yılında halka arz olan firma, sadece Türkiye’de değil ihracat çalışmalarıyla yurtdışında da boy göstermektedir. 2012 yılında 451 Milyon TL ciro elde eden Karakaş Atlantis, yine 2012 yılında 24 Milyon USD’lik ihracat rakamına ulaşmış Türkiye’nin en büyük altın ve mücevherat firmalarından biridir.
www.karakasatlantis.com

 

Balnak
Balnak, 1986 yılından bu yana uluslararası kara, hava, deniz, demir yolu, gümrüklü ve gümrüksüz depo işletmeciliği, gümrükleme, katma değerli paketleme hizmetleri ve yurt içi nakliye ve dağıtım hizmetlerinin tamamını tek çatı altında sunmaktadır. 2008 yılında İzmir Lojistik Grubu şirketlerini de bünyesine dahil eden Balnak, 2012 yılında Capital 500 listesinde 7 basamak daha Türkiye lojistik sektörünün ilk 5 şirketi arasında yer almaktadır.
www.balnak.com.tr

 


Dermokil
Bugün 25 distrübütör bayi aracılığıyla tüketiciye sunulan yüz temizleme jeli, tonik, cilt maskesi, nemlendirici krem, şampuan çeşitleri, saç bakım kremi, saç bakım maskesi, vücut losyonu ve el kremi ürünleri gibi Dermokil ürünleri, Türkiye de yaklaşık 4000 satış noktası, yurt dışında ise 27 ülkeye girmiş bulunuyor. www.dermokil.com.tr

 

Home Store
Hazır giyim ürünlerinde yeni bir çığır açarak benzersiz kalitede ürünleri her yeni sezonda takipçilerinin beğenisine sunan Home Store tüm dünyadan birinci sınıf moda markaları ile yaptığı işbirlikleri ile de dünya modasını müşterilerinin ayağına getirmektedir.
www.homestore.com.tr

 

ICM Marketing at Retail, 20 yılı aşkın pazarlama ve satış deneyimi olan Volkan Keskinoğlu tarafından kuruldu. ICM Global, iş geliştirme alanında ulusal ve uluslararası tecrübesi ile hizmet verdiği şirket ve markaların gelişiminde önemli roller oynuyor. ICM Marketing Retail ise satın alma noktalarına çok yönlü satış çözümleri getiriyor. 10 yılı aşkın bir süredir sektöre hizmet veren marka, sayısız ulusal ve uluslararası projelere imza attı.
www.icmglobal.us www.icmglobal.us

 

Karcher
KARCHER, 1935 yılında Almanya’da Alfred Karcher tarafından kurulmuş olup; temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra, temizlik kimyasalları ve deterjanlarını da üretmekte olan; dünya üzerinde 190’ı aşkın ülkede 40.000 satış noktasından kullanıcılara hizmet sağlayan bir sanayi devidir.
www.karcher.com.tr

 

Loja’s
CSF Group bünyesinde yer alan Loja’s 2010 yılında kuruldu. Viveza, Ruberu, Balezza, Editta gibi gümüş takı markaları ile birlikte Jack Pierre, Balezza, CSF Time gibi saat markalarına sahip olan Loja’s Türkiye’de 14 mağazasıyla hizmet vermektedir.
www.loja-s.com

 

Mendo’s
1989 yılında temelleri atılan ve dünyaca ünlü iç giyim ve mayo markalarını tek çatı altında toplayan Mendo’s, Calvin Klein, Emporio Armani, Gottex, Selmark, Gideon Oberson, Rocco Barocco, Valentino ve daha birçok dünya markasının Türkiye distribütörü.
www.mendos.com.tr

 

PaytoGo
2011 yılında kurulan PaytoGo, günümüzün popüler ödeme araçlarından biri olan mobil ödeme ve mobil cüzdanı kullanarak alternatif ödeme yöntemi sunan bir Mobil Ödeme firmasıdır.
www.paytogo.com

 

Pelikan
173 yıllık geçmişi olan Alman Pelikan, dünyanın en eski tescilli ticari markalarından biri olma özelliği taşıyor. Yazı gereçleri, tasarım, okul, üniversite hobi ve ofis gereçleri ile çocukluktan yaşlılığa kadar kaliteli ürünler sunuyor. Dünya çapında 1500 çalışanı ve 13 üretim merkezi ile Pelikan, uluslararası arenada Alman geleneğini temsil eden küresel bir marka olma özelliği taşıyor.
www.pelikan.com

 

Wall Street Institute
Dünyanın en büyük İngilizce Dil Okulu Wall Street Institute (WSI), 27 ülkede 450 merkezde her yıl 200 bini aşan öğrenciye İngilizce eğitimi veren bir marka. Ayrıca WSI, Eğitim, medya ve yayıncılık alanında dünya devi olan Pearson grubuna ait.